Kobe Bryant’ın otopsi raporu açıklandı… Kahreden detay

Kobe Bryant’ın otopsi raporu açıklandı… Kahreden detay

Basketbol tarihinin unutulmaz isimlerinden Kobe Byrant'ın ölümüne ilişkin otopsi raporunda, Byrant ve kızı dahil, helikopterde bulunanların tümünün şiddetli

Basketbol tarihinin unutulmaz isimlerinden Kobe Byrant'ın ölümüne ilişkin otopsi raporunda, Byrant ve kızı dahil, helikopterde bulunanların tümünün şiddetli darbeye bağlı travma nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi.

Basketbol efsanesi Kobe Byrant, kızı Gianna ve yanlarında bulunan diğer 7 kişinin yaşamını yitirdiği helikopter kazasına ilişkin otopsi raporu tamamlandı.

KIRIK KEMİKLER, PARÇALANMIŞ VÜCUTLAR...

Los Angeles Eyaleti Tıp Muhayenehanesi Koroner Bürosu tarafından paylaşılan raporda kırık kemikler, parçalanmış vücutlar ve yanan elbiselerdeki uçak yakıtı kokusuyla ilgili çarpıcı ifadeler yer aldı.

Kobe Bryant'ın vücudunun tamamen yandığı ve ancak parmak izlerinden tespit edilebildiği belirtildi.

Ayrıca Kobe Bryant'ın vücudunda dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ve narkolepsi tedavisinde kullanılan metilfenidat ilacı bulunduğu vurgulandı.

Sağ omzunda eşi Vanessa'nın isminin yazdığı bir taç dövmesi olduğu, sağ kolunda da 4 kızının üçünün (Bianka, Natalia, Gianna) adının yazdığı ifade edildi.

Raporda helikopterin pilotu Ara Zobayan'ın da vücudunda alkol ve uyuşturucuya rastlanmadığı belirtildi.

Kaza 26 Ocak'ta ABD'nin California Eyaleti'nde meydana gelmiş, kazanın nedeni ise yoğun sis olarak gösterilmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya