Korkmaz Karaca, iddiaları soran vatandaşlara küfürle karşılık verdi

Korkmaz Karaca, iddiaları soran vatandaşlara küfürle karşılık verdi

Sedat Peker'in 'kadın pazarlama' suçlaması yönelttiği Korkmaz Karaca, Facebook'ta iddiaları soran vatandaşlara küfrederek karşılık verdi.

Sedat Peker’in iddialarının odağındaki isimlerden Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi AK Partili Korkmaz Karaca suskunluğunu vatandaşa hakaret ederek bozdu. Peker, Karaca’nın kadın pazarladığı yönünde iddialarda bulunmuştu. Bunun üzerine Facebook’tan iddialara yanıt vermeden rutin paylaşımlarını sürdüren Karaca’nın paylaşımlarının altına vatandaşlar tepkilerini gösterdi. Karaca ise bu vatandaşlara hakaret ederek karşılık verdi.

KRT’den Ardıl Batmaz’ın haberine göre; kadın pazarlama iddialarının odağındaki Korkmaz Karaca, sosyal medya platformu Facebook’ta yurttaşların kendisine gelen eleştirilerine hakaretle yanıt verdi.

ekran-resmi-2021-06-29-12-44-24.pngekran-resmi-2021-06-29-12-44-48.png

Ne olmuştu?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Korkmaz Karaca hakkında birtakım iddialarda bulunmuştu. Karaca'nın yanıt vermediği iddialar şöyleydi:

5-6 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek (Ateş Ünal Erzen) başta olmak üzere tüm CHP’li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın (ben anlatacağım)? Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin (o otellerin fiyatları belli)?

Deniz Baykal’ın kaset olayından sonra eski pezevenkleri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, Deniz Baykal’a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş. Bu konuda Antalya’daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

Deniz Baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanı’yla Deniz Baykal’ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden Korkmaz Karaca’dır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor. Süslü sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. Korkmaz Karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? Süslü sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem