Korkmaz Karaca'nın doğum gününü kutlayanlar arasında bakın kimler var? Muharrem İnce, Tevfik Göksü, Ersin Tatar, Nihat Zeybekçi

Korkmaz Karaca'nın doğum gününü kutlayanlar arasında bakın kimler var? Muharrem İnce, Tevfik Göksü, Ersin Tatar, Nihat Zeybekçi

Korkmaz Karaca ile ilişkisi yakın olan sadece Sezgin Baran Korkmaz ve Süleyman Soylu ile sınırlı değil .Karaca'nın 2019 yılında 41'inci doğum gününü kutlayanlar arasında bakın kimler var?

ABC Gazetesi ÖZEL

Eski CHP'li, şimdi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi AK Partili Korkmaz Karaca'ınn ismi Sedat Peker'in iddiaları ile gündeme geldi. Peker, Sezgin Baran Korkmaz'ın hediye ettiği Audi8 ile gezdiğini yazmış, Karaca da bunu doğrulamıştı.


Korkmaz Karaca ile ilişkisi yakın olan sadece Sezgin Baran Korkmaz değil.
Karaca'nın 2019 yılında 41'inci doğum gününü kutlayanlar arasında bakın kimler var?

2019 yılında Karaca için gönderilen doğum günü mesajları şu isimlerden geliyor

Ersin Tatar: KKTC Başbakanı
Tevfik Göksü: Esenler Belediye Başkanı
Nihat Zeybekçi: Ekonomi Bakanı
Muharrem İnce: Siyasetçi

 

Videoda ayrıca Korkmaz Karaca ile Süleyman Soylu'nun kafa kafaya verip selamlaştıkları anının fotoğrafı da bulunuyor.

korkmaz-karaca-suleyman-soylu.png

Korkmaz Karaca'nın 41'inci doğum gününü kutlayanların videosu

Korkmaz Karaca'nın doğum gününü kutlayanlar arasında Sezgin Baran Korkmaz da vardı.

VİDEO

 

Sedat Peker  Korkmaz Karaca için en son şunları paylaşmıştı:

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi AK Partili Korkmaz Karaca hakkındaki iddialarını sürdürüyor. Peker bu kez, Karaca'nın bu makamlara nasıl geldiğine dair bir iddia ortaya attı.

Peker şu ifadeleri kullandı:

süslü sülümanın kankası korkmaz karaca, Deniz Baykal’ın prensiyim diye siyaset sahnesine çıkıp, aslında Deniz Baykal’ın p....lığını yapıp hastane görüşmesini organize ettikten sonra bu makamlara gelmeyi başardın. Ama elime düştün. süslü sülümanın kankası korkmaz karaca,seni de sülüman gibi deli edecem. Ama rahat ol, seni de tedavi edecem. Tekrar soruyorum. Benle görüşmek için aracı yolladın mı? Makama liyakatla değil de p.... ile gelirsen başına açılan dertlerden dolayı da benimle görüşmek tabi ki istersin.