Korkusuz yazarı Ahmet Takan’ın kulisi: Abdullah Gül, "Bu iş inşallah üstüme kalmaz" diyormuş

Korkusuz yazarı Ahmet Takan’ın kulisi: Abdullah Gül, "Bu iş inşallah üstüme kalmaz" diyormuş

“Dün kaleme aldığım kulis haberlerine ek olarak; eskisine göre Abdullah Gül’ün reytingi Adalet ve Kalkınma Partisi içinde çok arttı''

Gazeteci Ahmet Takan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün adaylığının tekrar gündeme getirdiğini ifade ettiği bugünkü yazısında, edindiği kulis bilgileri aktardı.

“Dün kaleme aldığım kulis haberlerine ek olarak; eskisine göre Abdullah Gül’ün reytingi Adalet ve Kalkınma Partisi içinde çok arttı. Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki seçimde Adalet ve Kalkınma Partisi parlamento yapısını önemli bir oranda değiştireceği apaçık ortada. Bunu ben değil has AKP’liler söylüyor. Bir daha listeye giremeyeceğine kanaat getiren Adalet ve Kalkınma Partisi mebuslarının dilinden bugünlere ‘Abdullah Gül’ hiç düşmüyor. Gelecek hesapları ona göre yapılıyor!” diyen Takan devamında şunları kaydetti:

“Abdullah Gül’ün İstanbul ofisinde durumlar nedir” diye sual ederseniz. Yakın çevresinden duyduklarıma göre; Abdullah Gül, ‘Bu iş inşallah üstüme kalmaz’ diyormuş. Tercüme edeyim efendim; İstemem yan cebime koy!..”

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem