Koronavirüse yakalanan adam ilginç bir yan etkiyle gündeme geldi

Koronavirüse yakalanan adam ilginç bir yan etkiyle gündeme geldi

Bildiğiniz gibi hem dünyada hem de ülkemizde koronavirüs vaka sayısı hayli yükseldi. Ülkemizde 80 bine yakın günlük vaka tespit edilmeye başlandı. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise günlük vaka sayısı 1 milyona dayandı.

İşte vaziyet bu kadar kötüyken gülümseten haber ABD’den geldi. Yeni varyanta yakalanan bir adam, hastalığı atlattıktan sonra virüsün ilginç bir yan etkisiyle karşı karşıya kaldı. Bu yan etki usta komedyen Cem Yılmaz’ın da diline dolandı. İşte detaylar.

Vegan beslenenlere müjde! Bitki bazlı covid-19 aşısı geliyor

ABD’de koronavirüse yakalanan bir adam, hastalığı atlattıktan sonra ilginç bir yan etkiyle doktorların kapısını çaldı. İddiaya göre adamın penisi 3.8 cm kadar küçülmüştü. Doktorlar ise bu durumun mümkün olduğunun altını çiziyor. Detaylara göre adam ilk başlarda ereksiyon sorunu da yaşamış fakat bunu kısa sürede çözmüş. Fakat penis boyutunda 4 cm kadar bir kısalma olduğunu fark edince hemen doktora baş vurmuş. İşin kötü yanı doktorlar, talihsiz adamın durumunun kalıcı olabileceğini de söylüyor. Bu durumun ortaya çıkmasının temel sebebi olarak ise kan damarlarında yaşanan tahribat gösteriliyor.

Usta komedyen Cem Yılmaz da bu malzemeyi es geçmedi. Yılmaz, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda haberi alıntılayarak “Az veren candan çok veren maldan!”  ifadesini kullandı. Cem Yılmaz’ın esprisine retweet ve beğeni yağarken altına yapılan komik yorumlar da dikkat çekti. Peki ama bu yan etki hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Apple bazı bölgelerde App Store fiyatlarını artıracak

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji