Kripto para yatırımcıları şu sıralar çok kararsız

Kripto para yatırımcıları şu sıralar çok kararsız

Çünkü kripto paralarda dip görünümü her geçen gün daha da belirsiz bir hal alıyor. Peki gerçekten dip görüldü mü yoksa dibin dibi için hazırlıklar sürüyor mu?

Ayı sezonu ne kadar sürecek? Ünlü analist açıkladı! Kripto paralar üzerine yaptığı sohbetlerle tanınan bir Twitter fenomeni, mevcut pazar durumunu değerlendirdi.

Twitter fenomeni pazarın genelinde kırmızı çizgiler hakim olsa da bunun sahte bir tehdit olabileceğine dikkat çekti. Fenomen Bitcoin’in mevcut durumu ile ilgili olarak da şunları söyledi.

Kripto para piyasaları

Ayı sezonu ne kadar sürecek? Ünlü analist açıkladı!

“Şu anda çok dikkatli olmamız ve piyasayı dikkatli okumamız gerekiyor. Eğer gerçekten dip görüldüyse 40 bin dolara kadar soluksuz bir yükseliş söz konusu olabilir. Elbette buna kesin olur demek çok doğru bir kavram olmayacaktır.”

Bitcoin kullanıcıları zarar

Bitcoin dipteyken herkes çöküyoruz diyordu. Şimdi ne oldu Hopium (sahte umut) mu geldi acaba? Eğer o bölümdeysek buradan uzun bir boğa modu gelebilir ve herkesi oyuna dahil ederiz. Umarım 20 bin dolar’dan sonra yaşadığımız düşüş normal bir olaydır ve yeni başlıyoruzdur. Birazcık yavaşlama olsa bile buradan 40 bin dolara doğru bir hamle görebiliriz.”

Kripto paralara milyarlarca

Bu açıklamalara bakarak şunu söylememiz mümkün. Kripto para yatırımcılarının şu sıralar her zamankinden çok daha dikkatli olmaları gerekiyor. Yoksa iş pek de güzel yerlere gitmeyebilir. Elbette bizimkisi sadece basit bir tahmin. Keza bu durumun tam tersi olması da söz konusu.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

God of War Ragnarok tüm zamanların rekorunu kırabilir!

Etiketler :