Kripto para yatırımcıları uzaklaşıyor

Kripto para yatırımcıları uzaklaşıyor

Artık pek çok kişi kripto para alım satımını sonlandırmış durumda. Nitekim bu durum verilere de yansımış durumda.

Hemen hergün risk faktörünün bir tık daha arttığını söyleyebiliriz. Çok değil geçtiğimiz yıla kadar piyasada herşey olumlu seyrediyordu. Hatta bu olumlu hava milyonlarca insanın bu sektöre yatırım yapmasına zemin hazırladı.

İsmini bile duymadığımız kripto varlıklar 100x ve üzeri kazançlara imza attılar. Sonuç olarak milyonlar kripto para platformlarında al-sat yapmaya başladılar.

Kripto paralarda fiyat

Fakat ne olduysa 1 hafta önce bir anda tüm kripto varlıklarda ani bir düşüş başladı. Bu sert düşüş sonrasında pek çok popüler kripto para birimi neredeyse yüzde 20’den fazla değer kaybetti.

Kripto paralarda bu stratejiler

Kripto para yatırımcıları günden güne azalıyor!

Kimileri bu değer kaybını yatırım fırsatı olarak yorumladı. Kimileri ise kripto paraların uzun süreli bir düşüş dönemine girdiğini söyledi.

Kim haklı çıktı şimdilik bilinmiyor. Fakat kripto paraların 1 haftadır kırmızı çizgide yer almaları insanları bu piyasadan soğuttu diyebiliriz.

Kripto para piyasası dipte!

Şu aralar kripto para borsalarına olan ilgi de azalmış durumda. İnsanlar 1 hafta öncesindeki kadar çok al-sat yapmıyorlar. Hatta pek çok kişi zararına da olsa elindeki kripto varlıkları bozdurdu. Bakalım bu durum nereye varacak.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu içerikte yer alan hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Lütfen yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda gerçekleştirin.

Kutusundan şarj adaptörü çıkmayan model sayısı hızla artıyor!

Etiketler :
Kripto Para