Küçükçekmece CHP'ye emanet! Kemal Çebi görevinin başında

Küçükçekmece CHP'ye emanet! Kemal Çebi görevinin başında

Millet İttifakı adayı olarak Küçükçekmece Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Kemal Çebi, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Temel Karadeniz’den

Millet İttifakı adayı olarak Küçükçekmece Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Kemal Çebi, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Temel Karadeniz’den devraldı.

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı’nda yeni dönem başladı. Küçükçekmece Belediye Başkanı seçilen Kemal Çebi ve meclis üyeleri ilçe seçim kurulundan mazbatalarını aldı. Mazbata töreninin  ardından belediye binasında devir teslim töreni gerçekleşti.Görevi teslim alan Cumhuriyet Halk Partili Kemal Çebi demokrasinin önemine dikkat çekerek, “Halkın iradesinin her şeyin üzerinde olduğunu bize demokrasi gösteriyor. Biz de bunu yaşadık. Temel Başkan ile 10 yıldır tanışıyoruz. Aynı dönem ilçe başkanlığı yaptık. Küçükçekmece’ye katmış olduğu değer ve hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Yine kendisinin fikirlerinden ve tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Devlet devamlılık arz eder. Bizler, yeni bir 5 yıl için Küçükçekmece için görevlendirilmiş insanız. Mevcut hizmetler için de teşekkür ediyoruz. Devamını bizler yapacağız. Başlatılmış hizmetler var. Onların da aynı şekilde devamını sağlayacağız. Meclis üyelerimizi de tebrik ediyorum” dedi.

Kemal Çebi törenin ardından belediye birimlerini tek tek dolaşarak belediye personeli ile selamlaştı.

EKREM İMAMOĞLU KÜÇÜKÇEKMECE'DE

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Küçükçekmece Belediyesi'nin önünde Küçükçekmecelilere seslenecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika