Kurtlar Vadisi Kaos'ta neler oluyor?

Kurtlar Vadisi Kaos'ta neler oluyor?

Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara dönme hazılığında. Takipçileri çok sevinerek kadrosunda kimlerin olacağını merakla beklemeye başladı. İşte detaylar...

Son yıllarda Kurtlar Vadisi için ardı arkası kesilmeyen iddialar ortaya atılıyor ve milyonlarca kişi önce seviniyor sonra hayal kırıklığına uğruyordu. Dizinin akıbeti hakkında ardı arkası kesilmeyen iddialar karşı seyirci isyan bayrağını kaldırmıştı.

Bunun yanı sıra Kurtlar Vadisi’nin Show Tv'de seyirci karşısına çıkacağı söyleniyordu. Beklenen açıklama kanaldan geldi. Çekimlere mi başlanıyor yoksa ters köşe mi kimse anlayamadı. Pana Film’in Kurtlar Vadisi Kaos isimli dizi için son zamanlarda hazırlık içerisinde olduğuna dair birçok iddia ortaya atılmış ve milyonlarca kişi bu iddiayla beraber sevinç çığlıkları atmıştı. Herkes dizinin yayın tarihini ve ilk tanıtımını beklerken isimleri geçen kişiler ve yapımlar konu hakkında açıklamalarda bulunarak bu durumu yalanlamıştı. Fakat Show TV’den yeni bir açıklama geldi.

Kurtlar Vadisi’nin yayınlandığı zamanlarda kadroda yer alan Necati Şaşmaz, Anadolu Ajansı’nda bir açıklama yapmış ve dünyadaki önemli gelişmelerin perde arkasında yaşanan olaylarını gösterecek bir dizi hazırlığı içerisinde olduğunu dile getirmişti. Uzun bir süre önce yine dizi hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Sonunda beklenen açıklama geldi.

Kurtlar Vadisi yeniden mi başlıyor?

Kurtlar Vadisi dizisi hakkında başlayacak başlamayacak iddialarına sonunda bir yanıt geldi. Televizyon Gazetesi’nin iddiasına göre Show TV’ye konu hakkında soru sorulmuş fakat kanalın bu diziden haberinin bile olmadığı ortaya çıkmış. Hatta Milliyet Cadde yazarlarından olan Sina Koloğlu, konu hakkında Kenan İmirzalıoğlu’nun böyle bir projesi olup olmadığını araştırmış.

Yine Televizyon Gazetesi’nin iddiasına göre Sina Koloğlu’nun kanaldan bilgi aldığı ve yazısına yeni bir derleme eklediği belirtildi. Kenan İmirzalıoğlu’nun Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı yazılıp çizilirken, Show TV’nin, “Böyle iddialar ortaya atıldığına göre belli ki bir çekim fikri var. Fakat bize gelen bir bilgi yok!” ifadelerine yer verdiği belirtildi.

Medya