Kuruluş Osman 42. yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman'ın yeni bölümleri her hafta Çarşamba akşamları ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması ve yayın akışında dizinin olmaması 'yeni bölüm yayınlanacak mı?' sorularına sebep oldu.

Sadakatsiz hangi gün, hangi kanalda? Sadakatsiz konusu ve oyuncuları...Sadakatsiz hangi gün, hangi kanalda? Sadakatsiz konusu ve oyuncuları...

dizisi her hafta Çarşamba akşamları ATV'de yayınlanıyor. Kuruluş Osman'ın bu akşam 42. bölümü ile yayınlanması bekleniyordu. Dizinin henüz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlamazken 13 Ocak ATV yayın akışında da Kuruluş Osman dizisi bulunmuyor. Peki Kuruluş Osman dizisi bu hafta yeni bölüm neden yok ve ne zaman yayınlanacak?

 

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ BU AKŞAM VAR MI? 

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm bu akşam ekranlara geleyecek. Yerine Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçı ATV ekranında yayınlanacak.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 

Kuruluş Osman dizisinin 42. yeni bölümünün 20 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanması bekleniyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının sonrasında Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey’den teslim almak üzere yola koyulan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Fakat Flatyos’un kaçışı ve Bala Hatun’un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv