Kuruluş Osman Komik Karakter Cerkutay Aslında Bakın Kimmiş? İşte Çağrı Şensoy Gerçek Hikayesi ve Oynadığı Filmler

Kuruluş Osman Komik Karakter Cerkutay Aslında Bakın Kimmiş? İşte Çağrı Şensoy Gerçek Hikayesi ve Oynadığı Filmler

Kuruluş Osman dizisinin komik karakteri Cerkutay aslında kim? Kariyer hayatında zirve noktaya ulaşan Çağrı Şensoy hayatı haberin devamında..

Kuruluş Osman dizisinde rol alan ve son dönemlerin parlayan yıldızı Çağrı Şensoy aslında kim, hangi dizilerde ya da filmlerde rol aldı ve kaç yaşında tüm bu merak edilenler gündemi karıştırdı. Dizideki eğlenceli karakteri ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu aslında çok küçük yaştan beri oyunculuk yaptığı öğrenildi. Hem lisede hem de üniversitede tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Şensoy aynı zamanda yüksek lisans yapmış bir oyuncudur.

Kuruluş Osman Cerkutay kimdir, tarihte var mı? Cergutay'ı oynayan Çağrı Şensoy kimdir, kaç yaşında, nereli? - Takvim

Çağrı Şensoy Hayatı

Çağrı Şensoy hayatı ve daha fazlası, İstanbul'da 17 nisan 1986 tarihinde doğdu. Hayatını tiyatroya ve oyunculuk eğitimi üzerine geliştirerek geçen genç oyuncu ilk olarak 2000 – 2004 yılları arasında Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro üzerine eğitimini aldı ve liseyi bu şeklide tamamladı, sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünü kazanarak eğitimine burada devam etti. Yüksek öğrenimini tamamladı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama bölümünde yüksek lisans eğitimi de alarak eğitim hayatına devam etti.

Çağrı Şensoy’un Oynadığı Dizi ve Filmler

 İlk olarak oyunculuğa Ölüm Çiçekleri Saraybosna dizisi ile başlamış olup devamında, Çakıl Taşları, Derin Düşünce, Mazi Kalbimde Yaradır, Meddah, Aşkın Kanunu, Günahkâr, Kendin ol ve son olarak da Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli dizi ve sinema filmlerinde rol alandı. Şimdilerde ise popülaritesinde zirveye doğru tırmanmaya başladı. ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinin eğlenceli karakteri olan Cerkutay karakterine hayat veriyor.

Kuruluş Osman Cerkutay kimdir? Cergutay hain mi, tarihte var mı? Çağrı Şensoy kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? - Takvim

Çağrı Şensoy Yaşı, Boyu, Kilosu

 Çağrı Şensoy, 17 Nisan 1986 yılında doğdu. Oyuncu 1,79 metre boyunda olup, 80 kilodur. Düzenli spor yaptığını da belirten Şensoy kilosunu korumaya çalıştığını belirtti. Ayrıca Koç burcu olup 35 yaşındadır.

Çağrı Şensoy’un Sevgilisi

 Son dönemlerde popüler olan genç ve yakışıklı oyuncu Çağrı Şensoy’un sevgilisi var mı merak konusu oldu. Bunun üzerine bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı ve bakın kimmiş. Kuruluş Osman'ın Cerkutay'ı Çağrı Şensoy’un sevgilisi olduğu ve onunda kendisi gibi oyuncu olduğu biliniyor. Sevgilisi Tuğçe Yolcu ise 28 yaşında.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem