Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm izle!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak puhutv platformunda. 17 Nisan akşamında Show TV’de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde Aslıhan Güner’in oynadığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm ile 17 Nisan Cumartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümünde; Kuzey ve Yıldız, sonunda bebeklerini kucaklarına almış ve Yıldız da zor günler sonrasında sağlığına kavuşmuştur.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 60. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yorgun aşıklarımız, tüm zorlukları geride bırakıp mutlu bir sayfa açmışlardır. Artık tüm küskünleri barıştırmak, başkalarına da yardım etmek istemektedirler. Yorgun aşıklarımız, tüm zorlukları geride bırakıp mutlu bir sayfa açmışlardır.Artık tüm küskünleri barıştırmak, başkalarına da yardım etmek istemektedirler. Yıldız, hem çiçeği burnunda bir anne olarak, hem de yaşadıkları onca şeyden sonra mutluluklarının bozulmasından delicesine korkmaktadır. Artık mutluluğun tadını çıkarmak istemektedir.Bir yanında Kuzey, bir yanında Güney, dünyanın en mutlu kadınıdır artık. Tek dileği, bu mutluluğun göz açıp kapanıncaya kadar sürmemesidir.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 60. BÖLÜM FRAGMAN

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin