Kylie Jenner Instagram’da rekor kırdı!

Kylie Jenner Instagram’da rekor kırdı!

Kylie Cosmetics sahibi Kylie Jenner, Instagram’da 300 milyon takipçiye ulaşan ilk kadın oldu.

Daha önce uygulamanın en popüler kadını olan Ariana Grande, şimdi Selena Gomez ile ikinci sırada. Ünlü şarkıcıların her birinin 289 milyon takipçisi var. Ancak Manchester United forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo, şu anda 388 milyondan fazla takipçisi ile Instagram’ın en çok takip edilen kişisi olmaya devam ediyor.

Jenner, son zamanlarda Instagram platformunda nispeten sessizdi. Partneri, rapçi Travis Scott, 5 Kasım’da Teksas, Houston’daki Astroworld müzik festivalinde sahne alırken, hayranlar arasında çıkan izdihamda 10 kişi hayatını kaybetti.

İkinci çocuğuna hamile olan Jenner ise sosyal medyadaki sessizliğini ancak Noel arifesinde, annesi Kris Jenner’ın bir fotoğrafını paylaşarak bozdu.

Ertesi hafta, 2021’de yaşadığı “nimetler” ve “kalp ağrıları” hakkında bir paylaşım yaptı.

Reality show yıldızlığından iş kadınlığına geçiş yapan Kylie Cosmetics sahibi, 300 milyon Instagram takipçisine ulaşan ilk kadın oldu.

Instagram, 2022 planlarını açıkladı

 2010 yılında kurulan Instagram şimdilerde 1,3 milyar kullanıcısı var. Her gün 500 milyon kişi uygulamayı kullanıyor. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların fotoğraflarını sergileyen resmi @Instagram hesabında 460 milyondan fazla takipçi bulunuyor.

Instagram’ın en yüksek takipçili kullanıcıları arasında 200 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi olan Ronaldo başı çekenlerden.

Diğer futbolcu Lionel Messi de 300 milyon kilometre taşını aştı. İlk 10’daki diğer hesaplar arasında eski güreşçi The Rock, Kim Kardashian ve dünyaca ünlü şarkıcılar Beyoncé ve Justin Bieber yer alıyor.

Honor Watch GS 3 özellikleriyle göz dolduruyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji