KYMCO 4 tekerlekli modelleriyle de göz doldurmaya devam ediyor

KYMCO 4 tekerlekli modelleriyle de göz doldurmaya devam ediyor

Motosiklet ve ATV sınıfının dünyadaki en büyük temsilcilerinden KYMCO , yepyeni ATV modeli MXU 700 EX’i Türkiye pazarına sundu.

  KYMCO yepyeni ATV modeli MXU 700 EX’i Türkiye yollarına çıkarttı. EPS (Electronic Power Steering) sistemi ile gidonun daha kolay dönmesini sağlayan elektronik desteği, 44 HP’lik gücü, 4×2 ve 4×4 çekiş seçenekleri, dijital LED gösterge paneli, otomatik vinç gibi birçok farklı özelliğe sahip olan KYMCO ATV MXU 700 EX 284.900 TL’den satışa sunuldu.

KYMCO

Hem arazide hem yollarda MXU 700 EX ile yüksek performans

Güçlü tasarım ve pratiklik kavramlarını bir araya getiren yeni MXU 700 EX, KYMCO MXU ailesinin DNA’sını korumaya devam ediyor. Sadece günlük gereksinimleri yerine getirmekle kalmayan yeni MXU 700 EX, aynı zamanda tatil ve hobi amaçlı kullanımları da destekliyor. Yüksek performanslı farlar, gece kullanımlarında güçlü aydınlatma sağlıyor. LED park lambaları daha iyi tanınma sağlıyor. LED sinyal lambaları dönüşlerde görünürlüğü destekliyor ve güvenliği artırıyor. Gündüz sürüş farları T3b yönetmeliklerini karşılıyor. 44 HP güç üretebilen bu model, 54 Nm’lik yüksek torku ile de arazi koşullarını dize getiriyor. 372 kilogramlık bir kuru ağırlığa sahip olan bu güçlü model, 19 litrelik geniş deposu ile arazide en uzun sürüşlerin dahi hakkından gelebilecek bir yapıya sahip olduğunu ortaya koyuyor.

İki farklı çekiş sistemine sahip

4 tekerlekli motosikletleriyle geçmişten günümüze fark yaratmayı başaran KYMCO, Türkiye yollarına çıkarttığı yeni modeli MXU 700 EX’de iki farklı çekiş sistemi sunuyor. Arka tekerleklere gücü ileten 4×2’lik versiyonun yanı sıra MXU 700 EX, en zorlu arazi koşullarının dahi en başarılı şekilde üstesinden gelebilecek 4×4 çekiş sistemi ile donatılmış. Model, 4 zamanlı, tek silindirli 695 cc’lik motor bloğu ile maksimum 57 km/s hıza ulaşabiliyor.

EPS (Electronic Power Steering) desteği, yüksek donanım seviyesi ve taşıma kapasitesi

KYMCO MXU 700 EX, tüm bu özelliklerine ek olarak dijital LED gösterge paneli, LED sinyaller, standart olarak sunulan USB soketi, artçı sırt dayaması ve otomatik vinç ile konforu ve kullanışlılığı da en üst seviyede sunuyor. Arazi koşullarında yol tutuşu en üst seviyede sunan MXU 700 EX, kilitli diferansiyel özelliği sayesinde engelleri kolayca aşıyor. Önde 52 kilogramlık, arkada ise 95 kilogramlık taşıma kapasitesine sahip olan model, sürüşlerinizde ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanların da sorunsuzca taşınmasına olanak sağlıyor. Bunlara ek olarak EPS (Electronic Power Steering) sistemi ile direksiyonun daha kolay dönmesini sağlayan elektronik desteği bulunuyor.

Oppo Reno7 video inceleme

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji