Lastiğini patlattılar, 43 bin lirasını çaldılar!

Lastiğini patlattılar, 43 bin lirasını çaldılar!

Anada'da 2 şüpheli Ercan Söğüt (47) isimli kişinin otomobilinin lastiğini patlattı. Şüpheliler otomobilinin lastiğini patlattıktan sonra araç torpidosunda bulunan 43 bin TL'yi çalıp kaçtı. Polis güvenlik kamerası görüntülerinden şüphelilerin...

Anada'da 2 şüpheli Ercan Söğüt (47) isimli kişinin otomobilinin lastiğini patlattı. Şüpheliler otomobilinin lastiğini patlattıktan sonra araç torpidosunda bulunan 43 bin TL'yi çalıp kaçtı. Polis güvenlik kamerası görüntülerinden şüphelilerin kim olduklarını buldu, yakalamak üzere çalışma başlattı.

ADANA'da Polis güvenlik kamerası görüntülerinden şüphelilerin kimliğini tespit etti. 

Olay, Seyhan ilçesi Debboy Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, döviz bozduran Ercan Söğüt aldığı 43 bin TL'yi aracının torpidosuna koydu. Bir süre sonra 2 şüpheli, Söğüt'ün aracının lastiğini patlatıp, yanına gelerek, "Arabanın lastiği patlamış" dedi. Daha sonra Söğüt, aracının lastiğini yaptırmak için tamirciye geldi. Bu sırada Söğüt'ü takip eden şüpheliler, bir anlık dalgınlığından faydalanıp torpidoda bulunan 43 bin TL'yi aldı ve kaçtı. Parasının çalındığını fark eden Ercan Söğüt polisi aradı. İhbarı üzerine bölgeye gelen Hırsızlık Büro Amirliği'ne bağlı ekipleri, güvenlik kameralarından soyguncuların kimliklerini belirleyerek yakalamak için çalışma başlattı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa