Legolas, Yüzüklerin Efendisi dizisinde rol almayacak

Legolas, Yüzüklerin Efendisi dizisinde rol almayacak

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinde Legolas karakterini canlandıran Orlando Bloom, Amazon'un yapacağı Yüzüklerin Efendisi dizisinde oynamayacağını belirtti. Bloom ''Gerçekten o evrenin neresine uygun olurdum bilmiyorum''...

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinde Legolas karakterini canlandıran Orlando Bloom, Amazon'un yapacağı Yüzüklerin Efendisi dizisinde oynamayacağını belirtti. Bloom ''Gerçekten o evrenin neresine uygun olurdum bilmiyorum'' dedi.

Bloom, The Hollywood Reporter'a Peter'ın (Jackson) 'Yüzüklerin Efendisi’nin yeniden çevrimini yapmak isteyecekleri anı düşünmek komik olmaz mıydı?’ diye sorduğunu anlattı. Bloom bu soruya 'Bu asla olmayacak'’ diye cevap verdiğini söyledi.

19 yaşındaki bir gençle anlaşmışlardır bile

Projenin harika olduğunu ancak içinde bulunmak istemediğini belirten Bloom ''Gerçekten o evrenin neresine uygun olurdum bilmiyorum. Eğer Legolas olacak diyorsanız muhtemelen rol almaya hazır 19 yaşında bir gençle anlaşmışlardır.'' diye konuştu.

Yüzüklerin Efendisi dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin yapım sürecinin 2020'de başlanacağını Amazon duyurmuştu ancak dizinin ne zaman başlayacağına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam