Leman Sam isyan etti! ''Dışkısını ona yedirmek isterdim!''

Leman Sam isyan etti! ''Dışkısını ona yedirmek isterdim!''

Geçtiğimiz günlerde toplu taşıma kullanarak İstanbul'u gezen köpek Boji'nin, metro ve tramvay hatlarına dışkısını bıraktığı iddia edilmiş ancak gerçek kamera kayıtlarıyla ortaya çıkmıştı.

Gazeteci Fatih Altaylı’nın bu hafta Bire Bir programındaki konuğu, şarkıcı Leman Sam oldu. Duyduğu haberlerden sonra insanlardan uzaklaştığını anlatan 70 yaşındaki ünlü şarkıcı Leman Sam, kendisini hayvanların safında gördüğünü belirterek, Boji için yapılan suçlamalar için şu ifadeleri kullandı:

Ben bu konuda çok umutsuzum. Bu işler yasayla olmaz. Önce vicdan, sonra kültür ve aileler de bu konuda çok önemli. Boji olayına çok takıldım. İyi ki kamera varmış. Burada da söylemek istiyorum. Gerçekten o adamı yakalayıp bir barınağa götürüp elimde bir kaşıkla, çocukların (köpeklerin) dışkılarını yedirmek isterdim. Şimdi ben bunu söyleyince beni linç edecekler, umurumda değil. Bu yine duyulan bir olay. Bunun dışında duyulmayan ne olaylar var. Ben sadece insanlardan biraz vicdan bekliyorum.

Fatih Altaylı ise Boji’ye iftira atan şahıs için ”Ben öyle bir adama dokunmak bile istemem. O herifin eline değdiği için o dışkıya da yazık!” diyerek tepkisini gösterdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin