Lenfoma Kanserine yakalanan ünlü oyuncu Boğaç Aksoy kimdir ?

Lenfoma Kanserine yakalanan ünlü oyuncu Boğaç Aksoy kimdir ?

Son zamanlarda arka sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy kimdir sorusu medyanın gündeminde. Peki kimdir bu Boğaç Aksoy ?

Boğaç Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Merak konusu oldu. Çılgın Dersane 3 filmi ve Arka Sokaklar dizisinde rol alan Boğaç Aksoy, lenfoma kanserine yakalandığını duyurdu. 

4jhin-1620203378-4036-001.jpg

'' AYAĞA KALKMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM''

Aksoy, "Sevgili dostlarım... Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki Lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin..." dedi.

6092beb1ae298b3e9191a77f.jpg

Boğaç Aksoy Kim ?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olan ünlü manken ve oyuncu liseden sonra üniversite eğitimi için Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamlamıştır. Bunlara ek olarak yanında iki sene profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahiptir. Her zaman eğitimine önem veren ünlü manken ve oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğunu geliştirebilmek için de kuruculuğunu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm'ün üstlendiği Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi almıştır.

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin