Leyla ile Mecnun müjdesi: Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı

Leyla ile Mecnun müjdesi: Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı

Oyuncu ve yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden başlayacağını söyledi.

Milyonlarca hayranı olan Leyla ile Mecnun ekranlara geri dönüyor. TRT1 ekranlarında yayınlanan dizi, 10. Yılını kutlarken tekrardan çekileceğine dair iddialar gündemde dolaşmaya başladı. Söz konusu iddialar ise ‘’Leyla ile Mecnun Exxen’de yayınlanacak’’ idi.

Konuyla ilgili olarak ne Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformundan ses geldi, ne de oyunculardan. Ancak kısa bir süre önce gelen Ahmet Mümtaz Taylan’dan gelen açıklamalarla dizinin yeniden çekileceği belirtildi.

İddia niteliğinden daha fazla olduğunu aktaran Ahmet Mümtaz Taylan, kendisiyle görüşüldüğünü ve ekiple irtibat halinde olduklarını belirtti. Henüz dizinin net olarak başlayacağını belirtmeyen Ahmet Mümtaz Taylan, gerekli detaylar netleşince başlayacağını belirtti.

12.png

Leyla ile Mecnun Yüksek İhtimalle Dönüyor!

Usta oyuncu ve yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, YOL TV’nin ‘’Açık Konuşalım’’ programına konuk oldu. Program esnasında da Ahmet Mümtaz Taylan’a ‘’Leyla ile Mecnun tekrardan çekilecek mi?’’ sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncu ise bu soruya şu cevabı verdi:

‘’Öyle bir çalışma var. Son aşamalara gelindi. Onun açıklamasını yapacak, ilan edecek kişi ben değilim. Fakat benle de görüşüldü. Yani gerçektir. Eğer işler yolunda giderse. Herkesin düşündüğü gibi olursa, bu yaz çekilme ihtimali var’’ diye konuştu.

Etiketler :