Leyla’nın annesi duruşma salonunu terk etti: Farz edin ki sizin kızınız

Leyla’nın annesi duruşma salonunu terk etti: Farz edin ki sizin kızınız

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir (4) cinayetiyle ilgili görülen davada anne Şükran Aydemir, mahkeme başkanına...

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir (4) cinayetiyle ilgili görülen davada anne Şükran Aydemir, mahkeme başkanına "Önce Allah'ın adaletine sonra sizin adaletinize güveniyorum. Farz edin ki Leyla sizin kızınız" dedi ve salonu terk etti.

Minik Leyla'nın cinayetiyle ilgili devam eden davada anne Şükran Aydemir, mahkeme başkanına "Önce Allah'a sonra size güveniyorum. Farz edin ki Leyla sizin kızınız." diyerek salonu terk etti. Anne bundan sonraki duruşmalara katılmayacağını açıkladı.

DURUŞMA DEVAM EDİYOR

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir cinayeti ile ilgili görülen duruşmaya bugün devam ediliyor.

LEYLA'NIN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DURUŞMALARIN İKİNCİSİ BAŞLADI

Ağrı'da 15 Haziran 2018 yılında Ramazan Bayramı'nda gittiği dedesinin köyünde kaybolan ve 18 gün sonra cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüyle ilgili biri tutuklu 7 sanığın bulunduğu davanın ikinci duruşması, Ağrı 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülmeye başlandı.

Nihat ve Şükran Aydemir çiftinin 15 Haziran 2018 tarihinde gittiği Bezirhane köyünde kaybolduktan 18 gün sonra cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki kızları Leyla Aydemir'in ölümüyle ilgili biri tutuklu 7 sanık ikinci kez hakim karşısına çıkıyor.

Minik Leyla'nın ölümüyle ilgili, "kasten adam öldürme" suçundan tutuklu yargılanan baba Nihat Aydemir'in amcasının oğlu Mehmet Ali Aydemir (28) 17 ay sonra serbest bırakıldı. İlk duruşmada ise amca Yusuf Aydemir tutuklanmıştı. Ayrıca tutuklu bulunan Yusuf Aydemir duruşmaya SEGBİS aracılığıyla bağlanacak.

"FARZ EDİN Kİ LEYLA SİZİN KIZINIZ"

Biri tutuklu 7 sanığın yargılandığı davada anne Şükran Aydemir, mahkeme başkanına "Önce Allah'ın adaletine sonra sizin adaletinize güveniyorum. Farz edin ki Leyla sizin kızınız" diyerek duruşma salonunu terk etti. Anne Aydemir, duruşmaya katılmayacağını söyledi.