LG Stylo 5 giriş segmentine hitap edecek

LG Stylo 5 giriş segmentine hitap edecek

Telefon pazarında umduğunu bir türlü bulamayan LG, sadece anavatanında dişe dokunur satış gerçekleştirebiliyor. LG, bugün stylus kalem destekli Stylo 5

Akıllı telefon pazarında umduğunu bir türlü bulamayan LG, sadece anavatanında dişe dokunur satış gerçekleştirebiliyor. Ancak tüm bunlara rağmen telefon üretmekten vazgeçmeyen LG, bugün stylus kalem destekli Stylo 5 modelini tanıttı.

Stylo 5 özellikleri ve fiyatı! 6.2 inç büyüklüğünde 1.080 x 2.160 piksel çözünürlüğünde ekran ile gelen telefonda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama birimi yer alıyor. İşlemcisi henüz açıklanmayan telefonda 13 Megapiksel arka kamera ve 5 Megapiksel ön kamera yer alıyor.

Samsung Galaxy S10+ LED kılıf inceleme (EF-KG975)

Stylus pen destekli telefonun arka bölümünde parmak izi okuyucusu bulunuyor. 3.500 mAh kapasiteli batarya ile gelen telefon, kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkıyor. 230 dolar fiyat etiketine sahip olan LG’nin giriş seviyesi telefonu şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak.

LG Stylo 5

LG’nin bu model ile pek bir iddiası yok gibi görünüyor. Umarız önümüzdeki yıllarda LG yine amiral gemisi segmentine ortak olur ve devrim yaratacak özelliklere sahip telefonlar ile karşımıza çıkar.

Bilim Teknoloji