Lindsay Lohan'ın başörtüsünü çıkarttılar

Lindsay Lohan'ın başörtüsünü çıkarttılar

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, başörtüsü taktığı için Heathrow Havaalanı'ndaki gümrük yetkilileri tarafından hedef alındığını iddia etti."HAVALİMANINDA DURDURULDUM"30 yaşındaki aktris yaşadıklarını, Good Morning...

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, başörtüsü taktığı için Heathrow Havaalanı'ndaki gümrük yetkilileri tarafından hedef alındığını iddia etti.

"HAVALİMANINDA DURDURULDUM"

30 yaşındaki aktris yaşadıklarını, Good Morning Britain programında Piers Morgan ve Susanna Reid 'e anlattı. Lohan programda "Geçenlerde New York'a giderken başörtüsü takıyordum ve havalimanında durduruldum. Hayatımda ilk kez ırksal bir profillemeyle karşılaştım." dedi.

"BAŞÖRTÜNÜ ÇIKAR"

Genç aktris kendisini durduran yetkili için, pasaportunu açıp Lindsay Lohan'ı gördüğünde özür dilemeye başladığını ancak "başörtüsünü çıkar" dediğini aktardı.

YETKİLİLERİN DEDİĞİNİ YAPTI

Yetkililerin dediklerini yaptığını söyleyen Lohan, diğer kadınların başörtüsü taktığında ne kadar rahatsız hissettiğini anladığını ve kendisini asıl korkutanın bu olduğunu söyledi. Bu konuda resmen şok yaşadığını bildirdi.

"BENİ ÇOK KORKUTTU"

Lindsay Lohan ayrıca şunları söyledi; "Bunun amacının ne olduğu konusunda konuşamam ama sarsıcıydı. Görevli benim farkıma varana kadar iki defa kontrol edildim. Oldukça garipti. Beni çok korkuttu. Doğma büyüme New York'luyum. Biraz gözüm korktu."

">