Logitech Bolt tanıtıldı!

Logitech Bolt tanıtıldı!

Logitech, kurumsal tarafa yönelik yeni ürünlerini görücüye çıkardı. Kolay bağlanabilirlik, konforlu kullanım ve verimli süreçler vadede firma, hem sizi hem de profesyonel yaşantınızı düşünüyor. Logitech Bolt, yeni bir dönemin habercisi.

Logitech Bolt teknolojisi, etkinliğin tam merkezindeydi diyebiliriz. Bu detaya geçiş yapmadan önce, etkinlikte dikkatimizi çeken ilk ürün, özellikle tasarımı itibarıyla Ergo K860 for Business klavye oldu. Hem bilek yastığı hem de iki elinizin daha iyi konumlandırılması için eğimli yapısı bulunan ürün, uzun süreli deneyimlerde bile zorlanmadan yol almanızı hedefliyor.

Bir diğer klavye ise, MX Keys oldu. İnce yapısı ve özellikle parmak uclarınıza göre içe doğru kavislendirilerek tasarlanan tuşları, hem yumuşak bir kullanım sunuyor hem de sessiz ofis ortamında kimseyi rahatsız etmeden yoğun tempoda çalışabilmenize yardımcı oluyor.

Logitech Bolt ile kablosuz mouse ve klavyelerde yeni dönem
Logitech Bolt ile kablosuz mouse ve klavyelerde yeni dönem

Tabii Logitech denildiğinde akıllara gelen ürün kalemlerinden bir tanesi de mouse’lar olacaktır. Firmanın oyun sektöründen gündelik yaşantıya ve tabii ki kurumsal hayata yönelik ürünlere kadar geniş bir yelpazesi var. Etkinlikte de deneme şansına eriştiğimiz MX Anywhere 3 for Business mouse, sade, ama güçlü yapısıyla beğenimizi kazandı. Ufak boyutlarda olması yardımıyla ürünü yanınızda taşıyabilir ve en güzeli de farklı zeminlerde dahi kullanabilirsiniz. Öyle ya, bir iş seyahatindeyken her seferinde bir masa ya da mousepad aramakla uğraşamazsınız. Anywhere 3 mouse, ahşap ve seramik yüzeylerde yüksek performans sunuyor, hatta cam yüzeyde dahi sunduğu performansıyla beğenimizi kazandı.

Logitech Bolt ile kablosuz mouse ve klavyelerde yeni dönem

Logitech Bolt tanıtıldı!

Logitech’in bu toplantıda ön planda tuttuğu teknolojisi ise, Logi Bolt alıcı teknolojisiydi. Bu bahsettiğimiz ürünler dahil bundan sonra hazırlanacak tüm kablosuz Logitech ürünlerinde, bu daha hızlı ve daha güvenli kablosuz bağlantıya imkân sunan teknoloji olacak.

Bu teknoloji yardımıyla aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilecek, 10 metre mesafede kablosuz kullanım gerçekleştirebilecek ve eski teknolojiye kıyasla çok daha güvenli deneyimler elde edebileceksiniz. Güvenlik, oldukça önemli. Hele de kurumsal dünyada.

Tabii mouse tarafında, Logitech’in Flow teknolojisinin aktif bir şekilde kullanıldığını da hatırlatalım. Diyelim ki mouse’unuz birden fazla cihazla bağlantılı. Tek tuş ile cihazlar arasında geçiş yapabilir ve bir cihazdan diğerine, mouse’unuz aracılığıyla fotoğraf, ses dosyası ya da belge gibi dosyaları kablosuz olarak transfer edebilirsiniz.

Logitech ürünlerinin Adobe Photoshop ve Microsoft Office gibi programlar için özelleştirme, belirlene tuşa belirlenen görevin atanması gibi imkânlar sunduğunu da hatırlatalım.

Logitech'in yeni ürünlerinşn ön izleme videosuna buradan ulaşabilirsiniz

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji