Mahir Ünal Kendini Trollere Siper Etti!

Mahir Ünal Kendini Trollere Siper Etti!

Twitter'ın AKtrollerin hesaplarını kapatması sonrası AKP Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CHPnet sisteminin ekran....

Twitter'ın AKtrollerin hesaplarını kapatması sonrası AKP Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CHPnet sisteminin ekran görüntüsünü montajlayarak Twitter'a çağrıda bulundu.

Sosyal medya şirketi Twitter, AKP gençlik kolları gibi hükümetle bağlantılı aktörlerin propaganda ve hedef gösterme amaçlı kullandığı sahte ve ele geçirilmiş 7 bin 340 hesabı sildi.

Mahir Ünal'ın Fetö itirafı yüzünden istifa eden eski yardımcısı Emre Cemil Ayvalı, İfade vermeye hala çağrılmadı!

Twitter'ın trol hesapları silmesine tepki gösteren AKP Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal CHP'li CHPnet sistemini montajlayarak, "CHPnetadı altında kapalı devre bir sistem üzerinden sosyal ağlardan nöbet usülü itibar suikasti yapanlar kurdukları linç mekanizmaları ile hertürlü dezenformasyonu gerçekleştirenler Twitter’ın ilgi alanına girmiyor.Raporu hazırlayanların kimliği bu durumu açıklıyor" paylaşımında bulundu.

CHP'Lİ AVCI ORJİNALİNİ PAYLAŞTI

CHP'li Mücahit Avcı ise CHPnet sisteminin orjinal görselini paylaştı: "AKP’nin Medya ve Tanıtım Başkanı @mahirunal’ın şahsımı hedef göstererek dolaşıma soktuğu montaj görsel üzerine tüm üyelerimiz gibi benim de kullandığım CHPnet sisteminin ekran görüntüsünü herkesin orjinali ve montajını mukayese edebilmesi için paylaşıyorum."