Mansur Yavaş'tan vatandaşa kira müjdesi!

Mansur Yavaş'tan vatandaşa kira müjdesi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 18 yıldır çürümeye terk edilen Eserkent Konutları’nda yenileme çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "18 yıldır çürümeye terk edilen 400 adet 1+1 konutun tamamını yeniledik. Meclisimiz teklifimizi kabul ederse yeni evli çiftlerimize ve 65 yaş üstü vatandaşlarımıza çok uygun fiyata kiralayacağız.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 18 yıldır çürümeye terk edilen Eserkent Konutları’nda yenileme çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Yavaş, Meclis’ten onay geldiği taktirde konutların yeni evli çiftlere ve 65 yaş üstü yurttaşlara uygun fiyata kiralanacağını açıkladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mamak ilçesinde 2002 yılında inşa edildikten sonra çürümeye terk edilen Eserkent Konutları’nda 18 yıl sonra yenileme çalışmaları başlatmıştı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, çalışmaların tamamlandığını sosyal medyadan duyurdu. 400 adet 1+1 konutun tamamının yenilendiğini duyuran Yavaş, 29 Ekim için tarih verdi.

Mansur Yavaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı duyuru şöyle:

“Bu 29 Ekim’de her hanede çifte bayram yaşansın istiyoruz. Mamak’ta yapılan ve 18 yıldır çürümeye terk edilen 400 adet 1+1 konutun tamamını yeniledik. Meclisimiz teklifimizi kabul ederse yeni evli çiftlerimize ve 65 yaş üstü vatandaşlarımıza çok uygun fiyata kiralayacağız.”

Politika