Marcelo'dan penaltı itirafı: Topa elimle dokundum

Marcelo'dan penaltı itirafı: Topa elimle dokundum

Real Madrid, Şampiyonlar Ligi yarı finalinde ilk maçta 2-1 yendiği Bayern Münih ile 2-2 berabere kalarak finale yükselen ilk takım oldu. Cüneyt Çakır'ın yönettiği Real Madrid - Bayern Münih maçına damga vuran olay ise tartışmalara...

Real Madrid, Şampiyonlar Ligi yarı finalinde ilk maçta 2-1 yendiği Bayern Münih ile 2-2 berabere kalarak finale yükselen ilk takım oldu.
 
Cüneyt Çakır'ın yönettiği Real Madrid - Bayern Münih maçına damga vuran olay ise tartışmalara neden olan penaltı pozisyonu oldu. Bayern Münih'li futbolcuların itirazlarına rağmen Cüneyt Çakır'ın 'devam' dediği pozisyon karşılaşma sonrasında en çok tartışılan anlardan biri oldu.
 
Pozisyonun baş kahramanı Marcelo ise mücadele sonrasında çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.
 
Marcelona Cüneyt Çakır'ın 'devam' dediği pozisyon hakkında şunu söyledi:
"Topa elimle dokundum. Dokunmadım dersem yalan söylerim. Pozisyon penaltıydı ama hakem hataları zaman zaman lehimize bazen de aleyhimize olabiliyor."
 
Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes ise karşılaşma sonrasında Cüneyt Çakır'ın verdiği devam kararının kendisine sorulması üzerine şu açıklamayı yaptı:
"Pozisyon kesin penaltı ama bunun üzerinde durmayacağım ve sızlanmayacağım. Çok basit pozisyonları harcadık. Bu yüzden hakemden şikayet etmeye gerek yok"