"Maske Kimsin Sen" programı için yeni karar geldi

"Maske Kimsin Sen" programı için yeni karar geldi

FOX TV'nin aldığı yeni karara göre, programın yayınlandığı ülkelerin isimlerine de yer verilecek.

FOX TV yönetimi, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) inceleme başlattığı “Maske Kimsin Sen?” programı ile ilgili yeni bir karar aldı. Programın dünyanın birçok ülkesinde izlendiğine vurgu yapan kanal, yeni fragmanda programın yayınlandığı ülkelerin isimlerine de yer verecek.

FOX TV yönetimi ayrıca, normalde haftada tek bölüm olarak cumartesi akşamları yayınlanması planlanan yarışma için yayın akışında değişikliğe giderek yarışmayı iki akşam yayınlama kararı aldı. “Maske Kimsin Sen?”, 8 Ocak Cumartesi ve 9 Ocak Pazar akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşacak.

NE OLMUŞTU?

“Maske Kimsin Sen?” adlı programda ünlü isimler, maske ve kostüm kullanarak kimliklerini gizleyerek şarkı söylüyor. Jüri üyeleri ile seyirciler ise performanslarını değerlendirip kim olduklarını tahmin etmeye çalışıyor.

Programa, kullanılan maskelerin çocukları olumsuz etkilediğine ilişkin şikayetler gelmişti.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, bir sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıtta, program hakkında inceleme başlatılacağını söylemişti.

Uslu, “Bahsi geçen program özellikle çocukların korunması özelinde ilgili kanalın denetiminden sorumlu uzman arkadaşlarımız tarafından titizlikle yarın incelenecektir” demişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv