MasterChef yeni bölümünde tepki aldı. İzleyiciler'den "Emir reyting için orada!" yorumları yağdı.

MasterChef yeni bölümünde tepki aldı.   İzleyiciler'den "Emir reyting için orada!" yorumları yağdı.

En iyi turtayı yapıp üst tura çıkmayı hedefleyen 12 yarışmacı dün akşam yayınlanan MasterChef Türkiye yeni bölümünde kıyasıya mücadele etti. 6 yarışmacı yerine 4 yarışmacı seçildi...

En iyi turtayı yapıp üst tura çıkmayı hedefleyen 12 yarışmacı dün akşam yayınlanan MasterChef Türkiye yeni bölümünde kıyasıya mücadele etti. 6 yarışmacı yerine 4 yarışmacı seçildi... MasterChef'in jurisi Somer, Mehmet ve Danilo şef tadımlarından sonra güzel tabak olmadığı için final turu 4 yarışmacı ile oynandı. Emir isimli yarışmacı için ise sosyal medyadan TV 8'e tepki gösterdi.

MasterChef Türkiye, 5 Ağustos Çarşamba akşamı 16. bölümü ile ekrana geldi. MasterChef 2020 ana kadrosunu oluşturacak 16 kişiden biri olmak isteyen yarışmacılar elinden geleni yaptı. Dün akşam bir ilkin yaşandığı yarışmada 3. ana kadro yarışmacısı da belli oldu.

"6 GÜZEL TABAK ÇIKMADI"

Yarışmacılar dün akşam ilk turda orman meyveli tart yaparak yarıştı. Yarışan isimler arasından 6 yarışmacının bir üst tura kalması gerekiyordu. Ancak şefler istedikleri yemekleri yapan 6 yarışmacının olmadığını açıkladı. Şef Somer Sivrioğlu, "İlk defa bugün 6 tabağa ulaşamadık. Sadece 4 tabağı beğendik" dedi. MasterChef'in jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun değerlendirmelerinin ardından ikinci aşamaya kalmayı başaran isimler ise Özgül, Berker, Sedat ve Seda oldu.

3. YARIŞMACI DA BELLİ OLDU

İkinci turda ise Özgül, Berke, Sedat ve Seda bu defa şeflerin istediği zeytinyağlı vegan bir yemek yaparak yarıştı. Zeytinyağ kullanarak en iyi tabağı yapan ve ana kadroya geçmeyi hak eden isim sürekli final etabını gelen Özgül oldu.

TV8'E TEPKİ

İlk ekrana geldiği günden beri duruşuyla ve yaptıklarıyla beğeni toplayan Emir'in dün final turuna seçilmemesi ise Tv8'e tepki gelmesine neden oldu. Sosyal medyada izleyenler "6 kişi yarışabiliyor 4 yerine 5 kişi çıkarıp Emir'i koymamanız reyting için" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam