Masumiyet dizisinde beklenmedik değişiklik

Masumiyet dizisinde beklenmedik değişiklik

Dizinin kurucu yönetmeni Ömür Atay'ın Almanya'daki bir proje nedeniyle diziden ayrılacağı öğrenildi. Dizinin yeni yönetmeni Aytaç Çiçek olacak.

Masumiyet dizisinde yeni bir ayrılık gündeme geldi. Dizinin kurucu yönetmeni Ömür Atay'ın Almanya'daki bir proje nedeniyle diziden ayrılacağı öğrenildi. Dizinin yeni yönetmeni Aytaç Çiçek olacak.

FOX TV ekranlarının sevilen yapımlarından biri olmayı başaran Masumiyet dizisinde, tüm planları derinden etkileyecek bir değişiklik yaşanıyor. Televizyongazetesi.com'da yer alan habere göre Çarşamba akşamları ekrana gelen ve başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi isimlerin yer aldığı, genç oyuncular İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün de iyi performans gösterdiği Masumiyet dizisinde üzücü bir gelişme yaşandı.  Elde edilen bilgi ve iddialara göre dizinin başladığı günden bu yana yönetmenlik koltuğunda oturan Ömür Atay, diziden ayrılıyor. Almanya'daki bir projede çalışacak Atay'ın yerine geçecek ismin ise Aytaç Çiçek olduğu belirtildi.  Bu kararla birlikte şu ana kadar 5 bölümü yayınlanan dizinin 6. bölümünde de heyecanlı sahneler yaşanacak. Ancak Ömür Atay'ın 8. bölümden itibaren dizinin yönetmen koltuğunda oturmayacağı öğrenildi.

Medya