Masumiyet dizisine sosyal medyada linç şoku!

Masumiyet dizisine sosyal medyada linç şoku!

FOX TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Masumiyet dizisi sosyal medya kullanıcıları tarafından dalga konu oldu.

Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizide reytingler sınırları zorluyor. Ele alındığı konu yüzünden Münevver Karabulut cinayetini tekrar akıllara getiren Masumiyet dizisinin son bölümü geceye damgasını vurdu. Sadakatsiz gibi güçlü bir diziyle reytinglerde yarışa giren dizinin kemik izleyicisi ise hali hazır şekilde duruyor. 

fgdgfgf.jpg

Kısa bir süre önce televizyon dünyasına iddialı bir giriş yapan dizide Hülya Avşar'a uygulanan filtre sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı. Gerçek dışı bir filtre olan anlar, Twitter'da binlerce yoruma neden oldu.

fsdfgfghfgh.jpg

Dizide İlayda Alişan'ın hayat verdiği Ela karakteriyle yüzleşen Hale, tüm dikkatleri üzerine topladı. Oğlu için hayatını bile riske atan Hale'nin yüzündeki filtre ise gündemin yeni konusu oldu. Hülya Avşar ise annesinin filtreli halleri için sosyal medya kullanıcılarının yorumlarına katıldığını belirterek; "Bende aynı fikirdeyim" notunu düşerek bir paylaşım yaptı.

gretfthgfh.jpg

Konu hakkında açılan başlık adı altında Hülya Avşar'ın o anlardaki görsellerini paylaşarak "Hülya Avşar ile sırlar dünyasına yolculuk", "Hülya Avşar nerede?", "Burada bir surat var ama kimin çözemedim" gibi esprili paylaşımlar yapıldı.

hulya-avsar-yuzune-uygulanan-filtre-yuzunden-14034105-9859-m.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv