Masumlar Apartmanı 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Masumlar Apartmanı gerçek hikayesiyle son ayların popüler dizilerinden biri oldu. Salı akşamları seyircileri ekrana kitleyen Masumlar Apartmanı 12. yeni bölüm fragmanı paylaşılmadı.

MASUMLAR APARTMANI 12. YENİ BÖLÜM YAYINDA MI?

Oyuncuları ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan TRT1'in son dönemde en çok seyredilen ve sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 11. bölüm yayımlandı ve ardından seyircinin heyecanla araştırdığı 12. yeni bölüm fragmanını heyecanla beklemeye başladılar. Fragman ise henüz yayınlanmadı.

OYUNCU KADROSU

  • HAN. Birkan Sokullu.
  • İNCİ Farah Zeynep Abdullah.
  • SAFİYE. Ezgi Mola.
  • GÜLBEN. Merve Dizdar.
  • UYGAR. Alper Saldıran.
  • HİKMET. Metin Çoşkun.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst eder. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkar ve Safiye’yi gafil avlar.

Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci nin atacağı bir adımla daha da sarsılacaktır. Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış, Han ve Esat’ı zor durumda bırakmıştır. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapar. Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmeye çalışır.

Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alacaktır. Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlar. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkmaktadır.

Yaşam