Masumlar Apartmanı dizisi tarihe karışıyor! Final tarihi açıklandı, milyonlar çılgına döndü! Sadece birkaç bölüm sonra...

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı'nın final tarihi açıklandı. Ekranlara geldiği her bölümde reyting rekorlarını kırıp geçen dizi, Salı akşamları ekranların yıldız dizilerinden sadece birisi.

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar gibi isimlerin paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde sevenlerini üzecek bir haber geldi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Çöp Apartman isimli hikayesinden esinlenerek ekranlara getirilmiş olan Masumlar Apartmanı dizisinin final tarihi açıklandı. İşte merak edilen tüm diğer detaylar...

Ekranlara gelen son bölümlerde ise diziden ayrılan Tansel Öngel'in yeniden döndüğü görülmüştü. Kazan dairesinde Han tarafından tutulan Naci'nin gelecek olan yeni bölümde ortaya çıkacağı düşünülüyor. Han'ın kardeşini intikamını almak için tuttuğu Naci, yemek yediği tabağın içerisine "Yardım edin" notunu bırakmıştı.

60888a8986b24703e8c4c59b.jpeg

Yayın hayatına başladığı ilk günden beri dikkatleri üzerine toplamış olan dizinin ilk bölümü çok beğenilmişti. Hikayeye eklenen bazı karakterler ise seyircide şok etkisi yaratmıştı. Heyecanı giderek artan dizinin final tarihi ise açıklandı. Peki, Masumlar Apartmanı dizisi ne zaman final yapacak?

607f45d686b2471570dfe13c.jpeg

31. bölümüyle ekranlara damgasını vurmuş olan Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali bölümü 37. bölüm olacak. Yaklaşık olarak 5 bölümü kalan Masumlar Apartmanı dizisinin Haziran ayı içinde ekranlara veda edeceği, Eylül ayı gibi yeniden ekranlara döneceği düşünülüyor.

masumlar-apartmani-nin-31-bolum-fragmani-14087263-355-m.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv