Masumlar Apartmanı dizisine Naci dönünce dengeler değişti! Reytinglerde EDHO'yu resmen tokatladı! Yerle bir edişinin tek sebebi...

Masumlar Apartmanı dizisine Naci dönünce dengeler değişti! Reytinglerde EDHO'yu resmen tokatladı! Yerle bir edişinin tek sebebi...

TRT1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Masumlar Apartmanı dizisi, Tansel Öngel'in dönüşüyle seyircilerine büyük bir şok yaşattı. Han'ın kazan dairesinde tutuğu ismin Naci olması ise hayranlarına büyük bir üzüntü yaşattı.

Ekranlarda görülmesinin hemen arkasından ise reytinglerde büyük bir patlama yaşandı. Salı günlerinin şüphesi en çok sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Masumlar Apartmanı'nın gerisinde kaldı. Masumlar Apartmanı dizisi yayın hayatına başlamadan önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hep ilk sıralarda yerini alıyordu.

Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Masumlar apartmanı dizisi reytinglerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini çok fena tokatladı. İlk bölümünden beri büyük yankı uyandırmış olan Masumlar Apartmanı dizisinin ilk bölümü bile EDHO'nun geri plana düşmesine neden olmuştu.

tansel2-1.jpg

Masumlar Apartmanı dizisi dün akşam ekranlara gelen son bölümünde ise hem AB hem de ABC1 gruplarında ilk sıraya oturdu. Reytinglerinin bu kadar yüksek olmasının sebebi ise Safiye'nin biricik aşkı olan Naci'nin gelişine bağlandı. Kazan dairesinde ağzı kapalı ve elleri bağlı bir şekilde tutulan Naci karakterinin Han tarafından tutulması ise seyircini çılgına çevirdi.

naci-diziden-ayriliyor-mu-masumlar-apartmani-14000446-6559-o.jpg

Tansel Öngel'in başarılı bir şekilde hayat verdiği Naci karakteri ise dizi içinde en çok sevilen karakterlerin arasında bulunuyor. Safiye karakterini aradan yıllar geçtikten sonra ilk kez dışarı çıkardığı için izleyicilerin beğenisini kazanan başarılı oyuncu tekrardan dizinin içerisinde.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv