Max Kruse'den Kürtçe evlilik teklifi

Max Kruse'den Kürtçe evlilik teklifi

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda Almanya Milli Takımı oyuncusu Max Kruse, Suudi Arabistan maçından hemen sonra üzerinde Kürtçe yazılı tişörtle sevgilisi Dilara Mardine'ye evlenme teklifinde bulundu.

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda Almanya Milli Takımı'nın formasını giyen eski Fenerbahçeli Max Kruse, Suudi Arabistan maçından hemen sonra üzerinde Kürtçe yazılı tişörtle Alman televizyonuna konuşan Kruse, sevgilisi Dilara Mardine'ye evlenme teklifinde bulundu.

Kruse: "Kız arkadaşıma bir mesajım var..."

Almanya'nın 3-2'lik galibiyetiyle sona eren maçtan sonra Max Kruse, Alman radyosu ARD'ye konuştu. "Kız arkadaşıma bir mesajım var" diyen Kruse, formasının altındaki tişörtü çıkardı. Üzerinde Kürtçe: "Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin?" yazan tişört ile Kürt asıllı Alman sevgilisi Dilara'ya evlilik teklifi yaptı.

33 yaşındaki Kruse, teklifin devamında: "Gol atmayı bekledim ama atamadım. Atsaydım formamı çıkaracaktım. Dilara, karım olur musun?" şeklinde konuştu.

Max Kruse, Instagram hesabında takım arkadaşlarıyla sevgilisi Dilara'nın evlilik teklifini kabul etmesini kutladığı anların videosunu paylaştı.

 

max-kruse-kurtce.jpg

(AJANSSPOR)

Spor