Meczup yandaştan Abdullah Gül'e 'kaşınmayın' uyarısı

Meczup yandaştan Abdullah Gül'e 'kaşınmayın' uyarısı

Eski FETÖ'cü, yeni darbe karşıtı yandaş 'gazeteci' Fatih Tezcan, firarı suskunluğunu bozarak sosyal medyaya hızlı bir dönüş yaptı. Tezcan'ın hedefindeki isim ise KHK ihraçlarına ilişkin açıklaması ile gündeme oturan eski...

Eski FETÖ'cü, yeni darbe karşıtı yandaş 'gazeteci' Fatih Tezcan, firarı suskunluğunu bozarak sosyal medyaya hızlı bir dönüş yaptı. Tezcan'ın hedefindeki isim ise KHK ihraçlarına ilişkin açıklaması ile gündeme oturan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oldu.

Bilindiği gibi Gül KHK ile ihraç edilen akademisyenlere ilişkin “Doğrusu bunu üzüntüyle takip ettiğimi beyan etmek isterim. Çünkü hem vicdanla hem de çok adaletle bağdaşmayan birçok durumlar görüyorum, bu kanun hükmünde kararnamelerle ve görevlerine son verilenlerle ilgili. Özellikle bilim dünyasında, üniversitelerde üniversitelerde bu işin sıklaşması çok rahatsız edici ve çok vicdan yaralayıcıdır" açıklamasını yapmıştı.

Tezcan, sosyal medya hesabı üzerinden Gül'e, "Eski de olsa bir Cumhurbaşkanı'na "KAŞINMAYIN!" demek istemiyorum. Ama hakikaten sabır taşırıyorsunuz. TEVRİYE YAPMAYIN!" mesajını yolladı.

fatihtezcansm.jpg

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Medya