Mehmet Ali Erbil eski eşiyle yeniden mi evleniyor?

Mehmet Ali Erbil eski eşiyle yeniden mi evleniyor?

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in sosyal medyada yaptığı paylaşımla bütün takipçileri Mehmet Ali'nin yeniden evlenip evlenmediğini merak etmeye başladı. İşte detaylar...

Sevenleriyse Yasmin Erbil’in paylaşımından hemen sonra ikilinin yeniden evlenip evlenmeyeceğini merak etmeye başladı. Mehmet Ali Erbil’in sağlık sorunları yaşadığı günden beri bir kez olsun manevi desteğini eksik etmeyen Nergis Kumbasar’ın Mehmet Ali Erbil’in gerek iyi gününde gerekse kötü gününde hep yanında olmuştu.

Takdire şayan hareketiyse birçok kişi tarafından beğenilmişti. Kaçış sendromuna yakalanan ve zor bir hastalıktan geçen Erbil, sevenlerine korkulanı yaşatmamış ve sağlığına kavuşmuştu. Uygun nakil bulunduktan sonra bile uzun süre tedavi gören Mehmet Ali Erbil, sonunda sevenlerine yürüyebildiğinin haberini vermişti.

fft371-mf32896970.jpeg

Hastaneden taburcu olduktan sonra tekrardan hastanede görüntülenen Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu sevenlerini korkutmuştu. Fakat korkulan olmamış sadece günlük rutin kontrolleri olduğu için hastanede olduğunu duyurmuştu. Yılbaşı pozuyla tekrardan gündeme gelen Mehmet Ali Erbil sevenlerini üzmüştü. Şöminenin başında düşünceli bir şekilde duran ve ateşi izleyen Mehmet Ali Erbil kızı sosyal medyada paylaşım yaparak yüzleri gülümsetti.

42996fe4-50a0-4b32-8f9f-5445f03075b5.jpg

Yasmin Erbil ne paylaştı?

Dizi Film Ekranım isimli bir sosyal medya hesabında Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın yer aldığı Sevmek ve Ölmek Zamanı isimli filmden bir sahne paylaşılmıştı. Yönetmen koltuğunda Halit Refiğ’in oturduğu film bir döneme yankı uyandırmıştı. Yasmin Erbil ise bu videoyu alıntılayarak hesabında paylaşmıştı.

5e1ad07d0f2544250cdfe8be.jpg

Yasmin Erbil’in takipçileri o ince detayı görmüş ve şaşırmıştı. “Happy Valentines Day!” (Sevgililer gününüz kutlu olsun) yazılı bir gif bırakmış ve milyonları şaşkına uğratmıştı. “Böyle iltifat görülmedi” yazılı bir başlıkla paylaşılmıştı. Annesinin ve babasının yakınlığını sık sık dile getiren Yasmin Erbil’in bu paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından tekrardan nikah masasına oturacağını düşündürdü.

Medya