Mehmet Aslan: Nihat Doğan her gün taciz etti

Mehmet Aslan: Nihat Doğan her gün taciz etti

Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan: Nihat Doğan her gün arıyordu, bizi sürekli taciz etti. Bu haftalarca sürdü. Biz de sonunda ısrarlara dayanamayıp kabul ettik.

Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından sosyal medya hesabından attığı tweet’le tepki çeken Nihat Doğan’ın 2 yıl önce Özgecan’ın babası Mehmet Aslan ile çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşması çok konuşulmuştu.

‘BİRİLERİ AKIL VERMİŞ’
Mehmet Aslan bugün yaptığı açıklamada, iki yıl önce yaşananları Hürriyet gazetesine anlattı. İki yıl önce annesiyle birlikte Tarsus’a gelen Nihat Doğan’ı kabul ettikleri için pişman olduklarını söyleyen Mehmet Aslan “Birileri Nihat Doğan’a akıl vermiş ‘Git barış’ diye… Her gün arıyordu, bizi sürekli taciz etti. Bu haftalarca sürdü. Biz de sonunda ısrarlara dayanamayıp kabul ettik. Çünkü bizim ağzımızda, gönlümüzde barış ve kardeşlik var. Ama kendi kavgasında bizi kullanması bizi üzdü. Bu yüzden sosyal medya hesabımda ‘Nihat Doğan’ın adımızı, insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum’ yazdım. Kendisi ile görüşmeyi kabul ettiğimiz için pişmanız, hata etmişiz” dedi.

Doğan’ın 2 yıl önce çekilen fotoğrafı paylaşmasına çok kızdığını belirten Aslan, “O fotoğraf özeldi. Çekildiğini biliyordum ama izinsiz paylaşması onun karakterini ortaya koydu. Biz kendi halinde insanlarız, kişisel saçma kavgalarına bizi neden alet ediyor! Doğan’a dava açacağım yönünde çıkan haberler doğru değil. Böyle şeylerle uğraşamayız” dedi. (Kaynak: Hürriyet)

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem