Mehmet Metiner'den Aslı Baykal'a yeşil ışık: AK Parti'ye yakışır

Mehmet Metiner'den Aslı Baykal'a yeşil ışık: AK Parti'ye yakışır

Yeni Şafak yazarı ve eski AKP milletvekili Mehmet Metiner, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal için, "AK Parti’ye yakışır" dedi.

Yeni Şafak yazarı ve eski AKP milletvekili Mehmet Metiner, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal için, "AK Parti’ye yakışır" dedi.

b472c345-8969-4b78-bac1-099973294c52.jpeg

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kararını imzalamasıyla Türkiye seçim sürecine girerken, siyaset kulisleri de hareketlendi. Mehmet Metiner, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu' nu eleştiren Aslı Baykal hakkında, sosyal medya hesabından "Aslı Baykal AK Parti’ye yakışır" paylaşımını yaptı. 

"İyi ki Erdoğan var"

Aslı Baykal, daha önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklanmasını eleştirmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

fad05f1a-ad30-48af-a1fb-7e00e8cba229.jpeg

"Kılıçdaroğlu'nun çoklu ittifak bloku türlü vaatlerle, kendinden başka aday çıkmasını önlemeye çalışıyor. İyi ki Erdoğan var da demokrasimizi yaşatabileceğiz. O da olmasa oluşan acaip blok tüm sesleri susturacak ve seçime tek aday girmesine izin verecek."