Melih Gökçek, Taliban videosuyla Kılıçdaroğlu’nu tehdit etti. Başarır yanıt verdi: kafanı kaldır! Tabelana bak

Melih Gökçek, Taliban videosuyla Kılıçdaroğlu’nu tehdit etti. Başarır yanıt verdi: kafanı kaldır! Tabelana bak

Melih Gökçek, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Taliban videosuyla hedef aldı. CHP’den “Kafanı kaldır, tabelana bak!” yanıtı geldi.

Ak Parti tarafından görevdeyken istifası istenen Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Taliban videosuyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı, “Dostun Biden seni de satmasın” dedi.

Twitter hesabından Taliban birliklerinin helikopterden bir Afganı iple sarkıttığına ilişkin görüntüleri paylaşan Gökçek, Kılıçdaroğlu’na da seslenerek, “Taliban ABD’ye çalışan Afganları helikopterden asıp şehirde dolaştırmış. ABD medyası ayağa kalkmış. Dostun Biden seni de satmasın” diye yazdı.

“KAFANI KALDIR VE ÖNCE TABELANA BAK”

Gökçek’in paylaşımına CHP’den tepki geldi. Cumhuriyet’e konuşan CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, şunları söyledi:

“Afganistan resmi mercileri ile görüşürüz diyen Ömer Çelik bir anlamda Afganistan‘ı tanımıştır. Afganistan’da görüşebileceği hangi resmi merci var merak ediyorum. Seçilmiş, sandıkla gelen bir iktidar mı var? Sonuçta Afganistan‘ı zinnen tanıyan partinden ve onunla aynı düşündüğünü söyleyen Cumhurbaşkanı‘ndan utanmalısın! Utanması gerekenler Orta Doğu‘da, Afganistan’da Amerika’nın taşeronluğunu yaparak Müslüman kanı dökenlerdir! Bu yüzden kafanı kaldır ve önce tabelana bak!”

KILIÇDAROĞLU HABERİN VAR MI?

TALİBAN ABD’YE ÇALIŞAN AFGANLARI HELİKOPTERDEN ASIP ŞEHİRDE DOLAŞTIRMIŞ.
ABD MEDYASI AYAĞA KALKMIŞ.⤵️

DOSTUN BİDEN YARIN SENİ DE SATMASIN? pic.twitter.com/axmkgvY8V7

— İbrahim Melih Gökçek (@06melihgokcek) August 31, 2021

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika