Melih Gökçek'ten yeni komplo teorisi: Yeni taksi sistemi ile özel istihbarat ağı kurmak planlanıyor

'Üç harflilerle insanları esir almak mümkün' sözleri ile komplo teorilerinde zirveyi oynayan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten, yeni bir komplo teorisi geldi.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Melih Gökçek Twitter hesabından 'ilginç' bir paylaşım daha yaptı.

''İSTİHBARAT AĞI KURMAYI PLANLIYORLAR''

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’a yeni 6 bin taksi teklifinin, hükümet temsilcilerinin çoğunlukta olduğu UKOME tarafından 3. kez reddedilmesine ilişkin yorum yapan Gökçek, paylaşımında, "HDP'ye verilen söz 2 bin 500 yeni taksip plakası. HDP, bu taksiler vasıtasıyla özel bir istihbarat ağı kurmayı planlıyor... Ekrem, HDP desteği için bu 6 bin taksi plakası işine çok önem veriyor... Fakat bugün itibarıyla oyun bozuldu inşaallah..."  ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Gökçek'in 'garip' paylaşımı akıllara CNN Türk'te katıldığı bir televizyon programında kullandığı ifadeleri getirdi. Gökçek, programda şu ifadeleri kullanmıştı: "Fethullah Gülen, üç harflilerle insanları esir alıyor. Bu mümkün tabiki de. Bakın etrafınızdaki bir çok insanın özellikle bazı zamanlarda belli konularda esir alındığı sonra gidip belli şekilde kurtarıldığı aşikar."  

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika