Melis Sezen tüm ezberleri bozdu! Anneler günü için yapmış olduğu kutlama şok etkisi yarattı! Önce muzla sonra kuruyemişle tavlamaya çalıştı ama…

Melis Sezen tüm ezberleri bozdu! Anneler günü için yapmış olduğu kutlama şok etkisi yarattı! Önce muzla sonra kuruyemişle tavlamaya çalıştı ama…

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Sadakatsiz dizisinin başrolünde yer alan Melis Sezen ezberleri bozdu. Anneler günü için öyle bir kutlama yaptı ki, milyonlar şok içerisinde kaldı.

Sadakatsiz dizisinin başrollerinde yer alan Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Gözde Seda Altuner’den gelen eğlenceli video dikkatleri üzerine topladı. Kısa sürece büyük beğeni alan bu videoda ise Melis Sezen’in samimi ve sevecen tavırları gözlerden kaçmadı. Dizide her ne kadar sevilmeyen bir karaktere hayat verse bile doğal hayatında binlerce takipçisi seviyor.

Anneler gününe özel bir paylaşım yapan Melis Sezen’in Instagram hikayesinde atmış olduğu paylaşım, Twitter’da bile konuşulmaya başlandı. Güzelliği ile sık sık gündeme gelen ismin Gözde Seda Altuner’in hikayesinde paylaşmış olduğu video ile büyük yankı uyandırmaya neden oldu.

melis-sezen-sadakatsiz-derin-sdfsgffgdg.jpg

Güzel oyuncu kısa süre önce başarılı bir fotoğrafçının elinden çıkmış olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşım yaparak göstermişti. Siyah beyaz paylaşımlarını önce Hikaye kısmında paylaşan Melis Sezen takipçilerinden gelen yoğun isteği kırmadı ve gönderi olarak da paylaşımını yaptı. Kısa sürede ise bu paylaşım 60 bini aşkın beğeni aldı. Setten de bir paylaşım yapan güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekti.

melis-sezen-sadakatsiz-drsgfd.jpg

Gözde Seda Altuner’in dizide Derin karakterinin annesine hayat verdiği biliniyor. Altuner; Neden benim anneler günümü kutlamıyorsunuz?” sözlerini dile getirdi. Melis Sezen ise “Anneler günümn kutlu olsun annecim” diyerek önce muz uzattı. Daha sonra ise kamera Caner Cindoruk’a çevrildi. Melis Sezen o sıra elindeki muzu bırakmıştı.

ekran-alintisrgdgdrgdri.jpg

Altuner “Hediye istiyorum ben” sözlerini dile getirince Melis Sezen ise bu seferde kuruyemiş uzattı. Fakat belli ki, Altuner bundan çok memnun olmadı. Neşeli anlarını paylaşan oyuncular ise dikkatleri üzerine çekti.

melis.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin