Menajer Osman Şahan Kimdir?

Menajer Osman Şahan Kimdir?

Türkiye’de futbol menajeri olarak görev yapan Osman Şahan Alman vatandaşıdır. 12 yıldır resmi menajerlik yapan Şahan, aynı zamanda kardeşi Olcay Şahan’ın da menajerliğini yapmaktadır.

Osman Şahan Resmi Transferlerde Türkiye’yi Temsil Ediliyor!

Türkiye’deki futbol dünyasının bir parçası olan Osman Şahan, özellikle 12 yıldır emek verdiği bu alanda araştırmacı ve tutkulu bir menejer olarak, futbolcuların da yol haritasını belirliyor. Players and more sportmanagment GMBH Ceo’su olarak çalışan Şahan için, futbol ve spor tamamen bir tutkuya dönüşmüş.

Avrupa ve Türkiye’deki transferleri takip eden, futbolcuların transferlerinde aracı olan menajer, özellikle Olcay Şahan’ın kariyerinde de etkili olmuş isimlerden biridir. Osman Şahan için resmi transferlerin amacı sadece takımlarının başarısını taşımak değil, oyuncunun da genç dönemlerde tanınır olması için ne kadar çok takımla çalışırsa o kadar iyi olacağını vurguluyor. Türkiye’den Avrupa’ya transferler içinde çalıştığını vurgulayan menajer, futbol dünyasının sürekli değişken olması da bu aksiyonlu işin bir parçası diyor.

Futbolda En Önemli Etkiler Neler?

Futbol dünyasında sadece oyuncunun başarısına değil, takımın başarısına odaklanmak gerekiyor. Eğer bir takımda golleri aynı kişi atıyor, kaleyi ve savunmayı aynı kişiler kontrol ediyorsa, burada sadece bir strateji hatası yok, takımın ruhunda da zedelenmeler var demektir.

Oyuncuların birbirine orta açması, birbirlerini izlemeleri ve takımı taşıdıklarını bilmeleri önemli. Uluslararası ve Türkiye’de çalışmış biri olarak, takımlar, ligler ve maçlar hakkında her zaman dışarıdan bir göz olarak incelemeler yaptığını açıklıyor.

Osman Şahan Kimdir?

Kayseri doğumlu olan Osman Şahan, 12 yıldır resmi menajer görevini üstlenmiştir. Alman vatandaşı olarak hayatına devam ederken, uluslararası resmi transferler için aracılık yapan, futbolcuları temsil eden bir mesleğe sahiptir.

Kardeşi Olcay Şahan’ın Beşiktaş ve Trabzon sporda oynadığı zamanlarda yanında olan ve ona destek veren bir abi olarak, aynı zamanda futbolcu kardeşinin de menajerliğini yapmaktadır. Almanya’da Düsseldorf’ta yaşayan Şahan, uluslararası birçok resmi transferde etkili olan bir isimdir. Futbolla yakından ilgili, mesleki olarak da tutkulu olmanın verdiği bütün sorumlulukları yerine getiren iyi bir analizci olduğu da düşünülüyor.

GENEL