Menajerimi Ara Dizisi İçin Karar Çıktı! Fanların da İstediği Tam Olarak Buydu

Menajerimi Ara Dizisi İçin Karar Çıktı! Fanların da İstediği Tam Olarak Buydu

Dizi severlerin bayılarak izlediği o dizi için yeni karar çıktı! Son zamanlarda reyting oranında ciddi şekilde düşüş yaşanan dizi için alınan o kadar fanlarını mutlu etti. İşte o karar..

Star TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanmaya başlayan ve sıra dışı konusu ile dikkat çeken Menajerimi Ara de güz sezonunda yayınlanmaya başlayan diziler arasındadır. Amerika Birleşik Devletlerinde yayınlanan Call Me Agent isimli dizinin birebir uyarlaması olan dizi başlarda gerek güçlü oyuncu kadrosu, gerek konusu ile çok ses getirmiş olmasına rağmen son dönemlerde reytinglerinde ciddi anlamda düşüş yaşanıyordu. Bu da dizinin yayından kalkıp kalkmayacağı konusunda çok fazla soru işaretini beraberinde getirmişti ki nihayet dizi hakkında karar  verildi ve basınla paylaşıldı.

Flaş karar! Menajerimi Ara dizisi bitiyor mu? foto galerisi 2. resim

Fanlarının İstediği Oldu

 

Dizinin özellikle genç takipçileri basına yansıyan dizinin final yapacağı söylentilerinden son derece rahatsız idi ve ısrarla dizinin devam etmesini istiyordu. Geçen hafta basına yansıyan ikinci sezon dizi devam edecek haberleri de dizi izleyicilerine bir nebze su gibi gelmişti lakin durum çok daha başka bir noktaya çevrildi.

Dizinin yapımcıları ve yayınlandığı kanal radikal bir karar alarak diziyi yaz aylarında da yayınlamaya karar verdi. Yani Menajerimi Ara dizisi kesintisiz olarak yaz aylarında da devam ederek izleyicileri ile buluşmaya devam edecek. Bu karar dizinin fanlarını çok mutlu etti ve istedikleri sonuca ulaşmış oldular.

Sen Çal Kapımı Dizisi İçin Son Durum Nedir?

 

Nitekim bir yaz dizisi için başlayan ve dönem dönem inişli çıkışlı bir reyting sergileyen lakin Twitter sosyal medya hesabında sürekli top tweet olan Sen Çal Kapımı isimli Fox TV kanalında yayınlanan dizi için de benzer bir karar çıktı. Dizi, tıpkı Menajerimi Ara dizisi gibi yaz aylarında aralıksız olarak devam edecek.

Menajerimi Ara'da büyü bozuldu, büyük ayrılık yaşandı! - Magazinn.com

Şimdi her iki dizinin de yaz aylarında nasıl bir reyting alacağı merak konusu oldu.

GENEL