Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç'a: Bu kaçıncı şov koçum

Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç'a: Bu kaçıncı şov koçum

Geçmişimle ilgili hiç konuşmadım çünkü benim için bitmiştir. Susmamın nedeni de saygımdandı hep.

Oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; eski eşi şarkıcı Murat Dalkılıç'ın "Merve ayrılma nedenimizi canı isterse açıklar" sözlerine tepki gösterdi. Boluğur, "Geçmişimle ilgili hiç konuşmadım çünkü benim için bitmiştir. Susmamın nedeni de saygımdandı hep. Fakat kimse de beni defalarca ağzına sakız etmeyecek. Yanındaki kadına saygın olsun. Bir de Merve açıklasın falan. Kaçıncı show koçum" dedi. 

Merve Boluğur, Instagram hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı:

"Geçmişimle ilgili hiç konuşmadım çünkü benim için bitmiştir. Susmamın nedeni de saygımdandı hep. Fakat kimse de beni defalarca ağzına sakız etmeyecek. Topluca son kez yazıyorum. Bir daha bana böyle gelmeyin. Ne magazin ne ex. Son kez söylüyorum; benim bir duruşum, imajım var. Kalkıp kokuşmuş bitmiş gitmiş şeyin primini yapmak ne ya?

Yanındaki kadına saygın olsun. Bir de Merve açıklasın falan... Kaçıncı show koçum. Artık hakkımı savunacağım. Kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz. Lütfen erkekcikler uzak durun benden. Ne kimseye laf attım bugüne kadar ne de birine yaslandım. Siz de benden uzak duracaksınız lakin bu böyle biline.

Cahil kesimin psikolojik baskılarından da sıkıldım. İşsiz misiniz bu kadar psikolog kesildiniz sığ kafalarınızla, uzayın abi. Ben Merve'yim sadece. Benim de hayatıma saygı duyulacak."