Merve Boluğur'dan olay paylaşım geldi

Merve Boluğur'dan olay paylaşım geldi

Gündemden düşmeyen Merve Boluğur yaptığı son paylaşımla gündemin tekrar merkezine oturdu.

Uzun süredir yeni bir projeye imza atmayan Merve Boluğur’un hayranları, ekranlarda boy göstermesini istiyordu. Fakat Merve Boluğur bu sefer çok farklı bir dönüş yaptı.

Kariyer hayatında oldukça başarılı sonuçlar elde eden ünlü isim, oyunculuktan değil müzik sektöründen ilerlemeyi tercih etti. Son olarak sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Merve Boluğur tüm dikkatleri üzerine çekti. O paylaşım gündemde yankı uyandırdı.

Oyunculuk kariyerinin ardından Youtube kanalı açan ve sonrasında da müzik sektörüne atıldığını söyleyen Merve Boluğur, hayranlarına büyük bir coşku yaşatmıştı. Ünlü oyuncunun her paylaşımına anında yorum ve beğeni giderken, yeni paylaşımı tıklanma rekorları kırdı. Sık sık cesur pozlar veren ve gündemde etki uyandıran Merve Boluğur, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden birisi olan Merve Boluğur, sık sık paylaşım yapıyor ve adını altın harflerle gündeme kazıyor. Ünlü oyuncunun son paylaşımı ise akıllara durgunluk verdi. Sütyensiz paylaşımıyla olay olan Merve Boluğur’a hayranlarından binlerce yorum ve beğeni geldi.

151304249-247739710387696-878681323661397838-n.jpg

Merve Boluğur’dan cesur tarz!

Oyunculuk kariyerinde son derece büyük başarılar elde eden Merve Boluğur, ilk olarak Acemi Cadı dizisiyle akıllara kazanmıştı. O zamanlardan bu yana son derece başarılı bir kariyer hayatı olan Merve Boluğur, sosyal medya hesabında siyah mini ve derin göğüs dekolteli elbisesiyle herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü oyuncunun cesur tarzına binlerce yorum geldi.

Giydiği iddialı kıyafetlerle gündemde deprem etkisi yaratan Merve Boluğur, sosyal medyanın en gözde isimleri arasında yer alıyor. Ünlü oyuncunun siyah mini ve derin göğüs dekolteli elbisesiyle verdiği poza, “Herkes senin kadar iddialı ve güzel olsa keşke!”, “Çok cesur ve kendine has bir tarzın var!”, “O kadar güzelsin ki…” sözlerini dile getirdi.

Medya