Messi: Bazı şeylere sıfırdan başlamak istedim

Messi: Bazı şeylere sıfırdan başlamak istedim

Arjantinli futbolcu Lionel Messi, son dönemde en az gösterdiği performans kadar yeni saç rengiyle de futbol dünyasını meşgul ediyor.29 yaşındaki futbolcu, ülkesinde yayın yapan bir televizyon kanalına verdiği röportajda saçlarını...

Arjantinli futbolcu Lionel Messi, son dönemde en az gösterdiği performans kadar yeni saç rengiyle de futbol dünyasını meşgul ediyor.

29 yaşındaki futbolcu, ülkesinde yayın yapan bir televizyon kanalına verdiği röportajda saçlarını platin sarısına boyatma nedenini açıkladı.

Son dönemde birçok değişik olay yaşadığını belirten Messi, "Bir an geldi ve bazı şeylere sıfırdan başlamak istedim. Bunun için hayatımda bazı değişiklikler yaptım." ifadelerini kullandı.

Copa America'da Şili'ye mağlup oldukları final mücadelesinin ardından milli takımı bırakma kararıyla ilgili de konuşan Arjantinli yıldız, "O anda hislerim doğrultusunda böyle bir karar aldım. Bir anda gözümde her şey yıkıldı. Takım olarak oynadığımız futbolu düşününce, bu kez finali kazanacağımızı düşünmüştüm. Ancak sonuç benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu." dedi.

Biri Dünya Kupası ve üçü Copa America olmak üzere milli takımla çıktığı 4. finalini kaybettikten sonra milli takım kariyerini sonlandırdığını açıklayan Lionel Messi, Arjantin'in yeni teknik direktörü Edgardo Bauza ile yaptığı görüşmenin ardından bu kararından vazgeçmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor