Mesut Özil’den ‘İstanbul’ paylaşımı

Mesut Özil’den ‘İstanbul’ paylaşımı

Yıldız futbolcu Mesut Özil'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırdı.

 

Fenerbahçeli taraftarları en çok heyecanlandıran isimlerin başında Mesut Özil geliyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Özil iddialarına ilişkin, ''Bizim için gerçekleşirse güzel bir rüya olur ama gerçekleşmesi zor bir rüya.'' açıklamasını yapmıştı. Haziran 2021'de Arsenal'dan ayrılması beklenen Mesut Özil'in, gerçek bir 10 numara arayan Fenerbahçe ile yeniden bir diriliş yaşayabileceği futbol kamuoyunda yüksek sesle konuşulurken, yıldız futbolcudan sürpriz bir İstanbul paylaşımı geldi. Fanatik'in aktardıklarına göre; Mesut Özil'in İstanbul paylaşımı kısa süre içinden binlerce etkileşim aldı. Türk asıllı Alman süperstar, sosyal medya hesabından İstanbul Boğazı'ndan çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

İşte o paylaşım;

 

ÖNCE AİLE SONRA TRANSFER

Eski bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Özil, şu sıralar uzun zamandır görüşmediği annesi ve kardeşleriyle vakit geçiriyor. Yıldız oyuncu, birkaç gün Almanya'da kalıp sevdikleriyle hasret giderecek ve İngiltere'ye dönecek. Özil, dönüş yapmasının ardından menajeriyle birlikte transfer sürecini değerlendirecek.

FENERBAHÇE İLE ARASINDA ÇOK CİDDİ BİR YAKINLAŞMA VAR

Arsenal’da uzun zamandır formaya hasret kalan ve takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Özil'in Fenerbahçe ile arasında çok ciddi bir yakınlaşma var. Bu yakınlaşmanın mutlu sonla bitmesinin önünde hiçbir engel olmadığı gelen haberler arasında. Özil'in takımdan ayrılacağına kesin gözüyle bakılırken yeni adresi olarak Fenerbahçe ön plana çıkan kulüplerden olmuştu.  

https://abcgazetesi.com/yuz-yuze-egitim-bir-gun-sonra-baslayacak-379638
Spor