Metin Çulhaoğlu’na 50. yıl armağanı

Metin Çulhaoğlu’na 50. yıl armağanı

ABC Haber MerkeziTürkiye’de sosyalizm mücadelesine teorik ve pratik olarak önemli hizmetler sunan Halkın Türkiye Komünist Partisi(Halkın TKP'si) Merkez Komite(MK) Üyesi Metin Çulhaoğlu’na, mücadeleki 50’nci yılı ve 70’nci...

ABC Haber Merkezi

Türkiye’de sosyalizm mücadelesine teorik ve pratik olarak önemli hizmetler sunan Halkın Türkiye Komünist Partisi(Halkın TKP'si) Merkez Komite(MK) Üyesi Metin Çulhaoğlu’na, mücadeleki 50’nci yılı ve 70’nci yaş günü nedeniyle İleri Kitaplığı’ndan çıkacak “Sosyalizmin Yön Arayışı'' isimli kitap armağan edilecek.

Metin Çulhaoğlu için İstanbul Şişli’de bulunan Nazım Hikmet Kültür ve Sanatevi’nde 10 Kasım Cuma günü saat 19.30’da bir tören düzenlenecek.

Kitapta; Halkın TKP'si Genel Başkanı Erkan Baş, Halkın TKP'si MK üyeleri Ali Önder Öndeş, Can Soyer, Doğan Ergün, Erkin Özalp ve Onur Emre Yağan, eski Özgürlük ve Dayanışma Partisi Genel Başkanı ve Birgün Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Hayri Kozanoğlu, Yazar Haluk Yurtsever, Cumhuriyet Gazetesi Okur Temsilcisi Güray Öz, iktisatçılar Prof. Dr. Korkut Boratav, Prof. Dr. İzzettin Önder ve Mustafa Sönmez gibi önemli isimlerin yazıları bulunuyor.

GENEL