Metrobüslerde yeni dönem yarın başlıyor

Metrobüslerde yeni dönem yarın başlıyor

İstanbulluların 'toplu' çilesi metrobüste yarın yeni bir uygulama başlayacak. Kentte her gün yüzbinlerce kişinin kullandığı metrobüste, 'ring' dönemi başlıyor.Yeni uygulama, metrobüs duraklarına asılan afişlerle duyuruldu....

İstanbulluların 'toplu' çilesi metrobüste yarın yeni bir uygulama başlayacak. Kentte her gün yüzbinlerce kişinin kullandığı metrobüste, 'ring' dönemi başlıyor.

Yeni uygulama, metrobüs duraklarına asılan afişlerle duyuruldu. İETT'den yapılan duyuruda, "09.03.2017 Perşembe günü Beylikdüzü son durak, Avcılar, Zincirlikuyu ve Söğütlüçeşme istasyonlarımızda yolcularımızın hızlı ve daha konforlu seyahat etmeleri için yukarıda ismi geçen istasyonlarımızda araçlarımız ring olarak çalışacaktır. (Araçlarımız bu istasyonlarımızda bekleme yapmayacaktır) Önemli duyurulur" denildi.

f1-006.jpg

BEYAZ MASA'DAN AÇIKLAMA
Konuyla ilgili olarak bilgi veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa, 'ring' uygulamasının deneme sürecinde olduğunu, 34Z hattında denendiğini, yapılacak anketler sonucunda onaylanması durumunda, dört ana duraktan kalkan metrobüslerin, varış noktasına kadar tüm durakları pas geçerek seferini tamamlayacağını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam