MHP kulislerini sarsan iddia! O vekiller İyi Parti'ye mi geçiyor?

MHP kulislerini sarsan iddia! O vekiller İyi Parti'ye mi geçiyor?

CHP bugün radikal bir kararla İyi Parti'yle ittifak kuracağını belli etti. CHP'den 15 vekil, İyi Parti'ye geçti. CHP'den Genel Merkezin belirlemesiyle istifa edip İyi Parti'ye geçen isimler şöyle:Burcu Köksal, Mustafa Tuncer,...

CHP bugün radikal bir kararla İyi Parti'yle ittifak kuracağını belli etti. CHP'den 15 vekil, İyi Parti'ye geçti. 

CHP'den Genel Merkezin belirlemesiyle istifa edip İyi Parti'ye geçen isimler şöyle:Burcu Köksal, Mustafa Tuncer, Nihat Yeşil, Hüseyin Yıldız, Ahmet Akın, Mehmet Göker, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erkan Aydın, Tufan Köse, Okan Gaytancıoğlu, Tacettin Bayır Çetin Arık, Fatma Kaplan Hürriyet, Ömer Fethi Gürer, Ünal Demirtaş.

Bu gelişmelerin ardından MHP kulislerini sarsacak bir iddia gündeme geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP’li milletvekilleriyle bir araya geldiği yemekte 5 MHP’li vekilin İyi Parti’ye geçebileceğini söylediği medyaya düştü.

İttifak sağlandı! 15 CHP'li vekil İyi Parti'ye geçiyor

"MHP'DEN 5 VEKİL İYİ PARTİYE GEÇEBİLİR"

CNN Türk’ün haberine göre; MHP Lideri Devlet Bahçeli, bir süre önce MHP’li vekillerle yemekte bir araya geldi. İddiaya göre; bu toplantıda Bahçeli, “CHP’den 15 milletvekilinin İyi Parti’ye geçeceğini'' belirtip “Bizden de 5 vekil İyi Parti’ye geçebilir'' dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem